Chodziki / balkoniki

chodzik "GEMINO 30"

Kod produktu: Gemino 30
Producent: SUNRISE MEDICAL
Towar dostępny w: 14 dni
1 300,00
 PLN brutto
+ 0.00
 PLN brutto

Możliwość refundacji, w przypadku posiadania zlecenia na wyroby medyczne o kodzie P.123 (taniej o 168zł)

można zaznaczyć taką opcję przy zamówieniu, a w uwagach napisać:

- nr zlecenia

- pedel osoby na którą wystawione jest zlecenie *

* zgodnie z rozporządzeniem RODO, pesel nie jest przez nas przechowywany, jest użyty tylko na potrzeby realizacji zlecenia NFZ.

 

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji chodzika w formie filmów na dole strony!

Kolor ramy:
OPCJA:
Refundacja NFZ:
szt.
Kup

"GEMINO 30" - wybierz Swój ulubiony kolor!

 

Czy ów chodzik będzie odpowiedni dla Ciebie?? - Skonsultuj to najlepiej ze swoim fizjoterapeutą!

 

  • Chodzik GEMINO 30 przeznaczony dla osób o wzroście od 1,5 m do 2 m jak i nawet dla ludzi z dużą nadwagą (waga użytkownika do 150 kg). Dla osób niższych i lżejszych oferujemy w tej samej cenie model GEMINO 30 M.
  • Holenderska marka HANDICARE, wysoka jakość wykonania, bardzo przemyślana konstrukcja.
  • do wyboru 1 z 6ciu kolorów ramy.
  • Praktyczna torba na małe zakupy lub bagaż podręczny.
  • Siedzenie >>> możliwość nieskrępowanego odpoczynku w przypadku zmęczenia.
  • Hamulce dynamiczne i postojowe.
  • Nie używasz > składasz > chowasz; niewielki i lekki po złożeniu.

 

 

 

Produkt jest wyrobem medycznym. Producentem podpórki jest firmaSunrise Medical .Realizatorem jest Firma Ortowit Piotr Witczak z Łodzi 

 

 

 

ZASTOSOWANIE

 

Produkty typu podpórki inwalidzkie są zaprojektowane w celu zwiększenia mobilności osób, które mają trudności ze staniem lub chodzeniem. Rollator jest odpowiedni dla osób, które w wyniku różnych chorób potrzebują stabilnego wsparcia podczas chodzenia. Może być używany wyłącznie jako podpora do stania, chodzenia i siedzenia.

 

 

 

PRZECIWWSKAZANIA

 

Przeciwwskazania nie mogą być powiązane z konkretnym obrazem klinicznym. Wyrób nie powinien być użytkowany przez osoby o silnych zburzeniach równowagi i dużej utracie siły mięśniowej. Wybór pomocy ortopedycznej właściwej dla konkretnego obrazu klinicznego musi zostać dokonany z pomocą lekarza specjalisty lub fizjoterapeuty.

 

 

 

INFORMACJE O PRAWDOPODOBNYM RYZYKU ZWIĄZANYM Z UŻYWANIEM WYROBU

 

Istnieje ryzyko urazu wynikającego z upadku, a także ryzyko przycięcia części ciała w czasie korzystania z urządzenia.

zapraszamy na film - "GEMINO 30", Twój niezawodny pomocnik podczas spaceru

zapraszamy na film - "GEMINO 30", Twój niezawodny pomocnik podczas spaceru

zapraszamy na film - "GEMINO 30", Twój niezawodny pomocnik podczas spaceru

Wstecz

W sklepie ORTOWIT proponujemy Państwu sprzęt pomocniczo-rehabilitacyjny, który przeznaczony jest dla osób ograniczonych ruchowo i mających problemy z utrzymaniem prawidłowej postawy podczas chodzenia, co wynika z nabytego schorzenia. Balkoniki i podpórki mogą być również wykorzystywane do nauki poruszania się po przebytych chorobach lub urazach — w ramach profesjonalnej rehabilitacji i zgodnie z zaleceniami odpowiednich specjalistów.

Balkoniki i podpórki dla osób wysokich i o znacznej wadze

Sprzęt pomocniczo-rehabilitacyjny może wspomóc poruszanie się i pionizację podczas wykonywania codziennych czynności — m.in. spacerów. W ofercie udostępniamy odpowiednie dla osób o znacznym wzroście i dużej wadze podpórki oraz balkoniki terenowe przystosowane do pokonywania trudnego terenu. W zależności od preferencji, do tego rodzaju chodzików można zamontować bagaż podręczny bądź torbę na zakupy. Warto również zwrócić uwagę na dynamiczne i postojowe hamulce, złożenie i możliwość siedzenia w przypadku zmęczenia.

Lekkie i kompaktowe podpórki i balkoniki

Do codziennych aktywności należy zaliczyć także robienie zakupów. Wśród balkoników i podpórek mamy również modele ważące zaledwie 2,5 kg. To wyjątkowe lekkie, a zarazem wytrzymałe konstrukcje wyposażone w dobre jakościowo torby. Chodziki składają się z dużych, wytrzymałych kółek i solidnego, aluminiowego szkieletu, co może wspomóc użytkownika podczas pokonywania nierównej nawierzchni. Ich ważnym elementem jest też specjalny uchwyt, który można nacisnąć, by przekształcić sprzęt w siedzisko zapewniające wygodę i stabilność nawet w przypadku nacisku przekraczającego 100 kg.

Podpórki i balkoniki dla osób z niedowładem ręki

Mamy również sprzęty pomocniczo-rehabilitacyjne przystosowane dla osób z niedowładem. To wyjątkowo zwrotne balkoniki i podpórki, które można obsługiwać jedną ręką. Dzięki swojej lekkości i kompaktowemu wykonaniu mogą przydać się nie tylko w czasie spacerów czy zakupów, ale też podczas poruszania się wewnątrz pomieszczeń. Więcej szczegółów na temat tych i pozostałych urządzeń z naszej oferty wyświetli się Państwu po kliknięciu na wybrany produkt. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.