Chodziki / balkoniki

CHODZIK ULTRA LIGHT

Kod produktu: AT51112
Producent: ANTAR
Towar dostępny w: 0 dni
398,00
 PLN brutto
+ 0.00
 PLN brutto

LEKKI i SOLIDNY

Dostawa:
szt.
Kup

Lekki aluminiowy, składany, 4-kołowy chodzik wyposażony w siedzisko,  torbę i hamulce postojowe.

Odległość między rączkami: 45 cm

Wysokość siedziska: 53 cm

Zakres regulacji wysokości uchwytów: 85 – 95 cm

Szerokość chodzika: 63 cm

Wysokość chodzika: 66 cm

Szerokość siedziska: 32 cm

Maksymalne obciążenie torby: 5 kg

Maksymalna waga użytkownika: 120 kg

Waga produktu: 7 kg

Średnica kół:: 19 x 3,5 cm

Wstecz

W sklepie ORTOWIT proponujemy Państwu sprzęt pomocniczo-rehabilitacyjny, który przeznaczony jest dla osób ograniczonych ruchowo i mających problemy z utrzymaniem prawidłowej postawy podczas chodzenia, co wynika z nabytego schorzenia. Balkoniki i podpórki mogą być również wykorzystywane do nauki poruszania się po przebytych chorobach lub urazach — w ramach profesjonalnej rehabilitacji i zgodnie z zaleceniami odpowiednich specjalistów.

Balkoniki i podpórki dla osób wysokich i o znacznej wadze

Sprzęt pomocniczo-rehabilitacyjny może wspomóc poruszanie się i pionizację podczas wykonywania codziennych czynności — m.in. spacerów. W ofercie udostępniamy odpowiednie dla osób o znacznym wzroście i dużej wadze podpórki oraz balkoniki terenowe przystosowane do pokonywania trudnego terenu. W zależności od preferencji, do tego rodzaju chodzików można zamontować bagaż podręczny bądź torbę na zakupy. Warto również zwrócić uwagę na dynamiczne i postojowe hamulce, złożenie i możliwość siedzenia w przypadku zmęczenia.

Lekkie i kompaktowe podpórki i balkoniki

Do codziennych aktywności należy zaliczyć także robienie zakupów. Wśród balkoników i podpórek mamy również modele ważące zaledwie 2,5 kg. To wyjątkowe lekkie, a zarazem wytrzymałe konstrukcje wyposażone w dobre jakościowo torby. Chodziki składają się z dużych, wytrzymałych kółek i solidnego, aluminiowego szkieletu, co może wspomóc użytkownika podczas pokonywania nierównej nawierzchni. Ich ważnym elementem jest też specjalny uchwyt, który można nacisnąć, by przekształcić sprzęt w siedzisko zapewniające wygodę i stabilność nawet w przypadku nacisku przekraczającego 100 kg.

Podpórki i balkoniki dla osób z niedowładem ręki

Mamy również sprzęty pomocniczo-rehabilitacyjne przystosowane dla osób z niedowładem. To wyjątkowo zwrotne balkoniki i podpórki, które można obsługiwać jedną ręką. Dzięki swojej lekkości i kompaktowemu wykonaniu mogą przydać się nie tylko w czasie spacerów czy zakupów, ale też podczas poruszania się wewnątrz pomieszczeń. Więcej szczegółów na temat tych i pozostałych urządzeń z naszej oferty wyświetli się Państwu po kliknięciu na wybrany produkt. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.