Chodziki / balkoniki

wózek na zakupy balkonik

Kod produktu: KOALA
Producent: MOBILEX
Towar dostępny w: 2 dni
399,00
 PLN brutto
+ 0.00
 PLN brutto

WÓZEK ZAKUPOWY Z SIEDZISKIEM

 

Wyjątkowo lekki (2,5 kg) i funkcjonalny wózek na zakupy z pojemną torbą i rączką, którą można zmienić w siedzisko. Torba na kółkach to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mogą dźwigać zakupów. KOALA nie tylko odciąży kręgosłup, ale także umożliwi krótki odpoczynek w trakcie zakupów.

 

Ciesz się zakupami bez dodatkowego wysiłku!

Dostawa:
szt.
Kup

Najważniejsze cechy produktu:

Bardzo lekki wózek w porównaniu do konkurencji, waży jedynie 2,5 kg.

Torba wózka Koala wykonana jest z wysokiej jakości, wodoodpornego nylonu, łatwego w czyszczeniu.

Duże kółka i odpowiednio skonstruowany aluminiowy szkielet wózka bardzo dobrze sprawdzą się w pokonywaniu nierównych nawierzchni.

Innowacją w wózku KOALA jest uchwyt, który można obracać i łatwo przekształcić w siedzisko, naciskając duży przycisk z boku. Podczas postoju koła nie dotykają podłoża, więc utworzone siedzisko jest wyjątkowo stabilne.

Wózek jest bardzo wytrzymały, siedzisko może być obciążone do 110 kg.

Jest dostępny w dwóch kolorach: pomarańczowym lub niebieskim.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

wysokość wózka96 cm

szerokość wózka40 cm

Wstecz

W sklepie ORTOWIT proponujemy Państwu sprzęt pomocniczo-rehabilitacyjny, który przeznaczony jest dla osób ograniczonych ruchowo i mających problemy z utrzymaniem prawidłowej postawy podczas chodzenia, co wynika z nabytego schorzenia. Balkoniki i podpórki mogą być również wykorzystywane do nauki poruszania się po przebytych chorobach lub urazach — w ramach profesjonalnej rehabilitacji i zgodnie z zaleceniami odpowiednich specjalistów.

Balkoniki i podpórki dla osób wysokich i o znacznej wadze

Sprzęt pomocniczo-rehabilitacyjny może wspomóc poruszanie się i pionizację podczas wykonywania codziennych czynności — m.in. spacerów. W ofercie udostępniamy odpowiednie dla osób o znacznym wzroście i dużej wadze podpórki oraz balkoniki terenowe przystosowane do pokonywania trudnego terenu. W zależności od preferencji, do tego rodzaju chodzików można zamontować bagaż podręczny bądź torbę na zakupy. Warto również zwrócić uwagę na dynamiczne i postojowe hamulce, złożenie i możliwość siedzenia w przypadku zmęczenia.

Lekkie i kompaktowe podpórki i balkoniki

Do codziennych aktywności należy zaliczyć także robienie zakupów. Wśród balkoników i podpórek mamy również modele ważące zaledwie 2,5 kg. To wyjątkowe lekkie, a zarazem wytrzymałe konstrukcje wyposażone w dobre jakościowo torby. Chodziki składają się z dużych, wytrzymałych kółek i solidnego, aluminiowego szkieletu, co może wspomóc użytkownika podczas pokonywania nierównej nawierzchni. Ich ważnym elementem jest też specjalny uchwyt, który można nacisnąć, by przekształcić sprzęt w siedzisko zapewniające wygodę i stabilność nawet w przypadku nacisku przekraczającego 100 kg.

Podpórki i balkoniki dla osób z niedowładem ręki

Mamy również sprzęty pomocniczo-rehabilitacyjne przystosowane dla osób z niedowładem. To wyjątkowo zwrotne balkoniki i podpórki, które można obsługiwać jedną ręką. Dzięki swojej lekkości i kompaktowemu wykonaniu mogą przydać się nie tylko w czasie spacerów czy zakupów, ale też podczas poruszania się wewnątrz pomieszczeń. Więcej szczegółów na temat tych i pozostałych urządzeń z naszej oferty wyświetli się Państwu po kliknięciu na wybrany produkt. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.