Elektryczne - p.130C

Sortuj po:
Wybierz producenta:
Czas realizacji:

WÓZKI INWALIDZKIE ELEKTRYCZNE

W hurtowni ze sprzętem medycznym sprzedajemy różnego rodzaju urządzenia, poprawiające jakość życia osób niepełnosprawnych, starszych lub po udarze. Przeznaczone są do sprawnego przemieszczania się w różnych, nawet ciężkich warunkach. W sklepie online posiadamy wózki inwalidzkie elektryczne z pionizacją:

  • terenowe,
  • domowe,
  • z dużymi kołami,

a także sprzęty z refundacją, wydawane na zlecenie Narodowego Funduszu Zdrowia.

LEKKIE WÓZKI ELEKTRYCZNE Z REFUNDACJĄ

Nasze urządzenia są przeznaczone do użytku przez osoby chore, przechodzące przez rehabilitację lub powikłania po udarze lub wypadkach. Zachęcamy do skorzystania z oferty pojazdów inwalidzkich domowych lub terenowych z dużymi kołami.

Produkty dostępne w sklepie online zostały wyposażone w trwałą baterię z akumulatorem i opony niewymagające pompowania, co ułatwia samodzielne użytkowanie przez osoby niepełnosprawne. Urządzenia posiadają panel sterowania z wygodnym joystickiem, umożliwiającym łatwą zmianę biegu i kierunku jazdy. Oferujemy możliwość stuprocentowego pokrycia kosztów z ramienia Narodowego Funduszu Zdrowia.

Budowa urządzeń

Elektryczne wózki inwalidzkie wykonano z wytrzymałego aluminium, które zapewnia dobrym poziom sztywności urządzenia. Z kolei o dodatkową stabilizację dba belka umieszczona w konstrukcji, która umożliwia częściowe lub całkowite odchylenie oparcia. Widoczne wózki składają się z dwóch szerszych i większych kół tylnych pneumatycznych zasilanych baterią litową oraz dwóch, mniejszych kół obrotowych, które zapewniają swobodną zmianę kierunków jazdy. Pomimo zastosowanych elementów, urządzenia elektryczna są lekkie zarówno dla użytkownika, jak i opiekuna – w razie konieczności przeniesienia wybranego modelu, nie jest wymagany demontaż akumulatora. Najbardziej warta uwagi jest jednak bateria litowa, która pozwala na pokonywanie sporych odległości na jednym ładowaniu. Dla dodatkowego bezpieczeństwa urządzenia wyposażono w sygnał dźwiękowy, który reaguje podczas cofania. Całość budowy elektrycznych wózków inwalidzkich dopełnia oddychająca tapicerka, która jest łatwa w czyszczeniu i prosta w zdejmowaniu.
 
WÓZKI INWALIDZKIE ELEKTRYCZNE  są refundowane w 100% do limitu 5000zł.

Wniosek na zaopatrzenie, może wystawić lekarz:
- lekarz specjalista (rehabilitacji, ortopedii, neurologii, traumatologii, chirurgii, onkologii, geriatrii, reumatologii, specjalista fizjoterapii)

Refundacja przysługuje co 4lat* (w przypadku osób z ustanowioną niepełnosprawnością w stopniu znacznym / I gr inwalidzką - limit ten nieobowiązuje)