Elektryczne - p.130C

Sortuj po:
Wybierz producenta:
Czas realizacji:

WÓZKI INWALIDZKIE ELEKTRYCZNE

W hurtowni ze sprzętem medycznym sprzedajemy różnego rodzaju urządzenia, poprawiające jakość życia osób niepełnosprawnych, starszych lub po udarze. Przeznaczone są do sprawnego przemieszczania się w różnych, nawet ciężkich warunkach. W sklepie online posiadamy wózki inwalidzkie elektryczne z pionizacją:

  • terenowe,
  • domowe,
  • z dużymi kołami,

a także sprzęty z refundacją, wydawane na zlecenie Narodowego Funduszu Zdrowia.

LEKKIE WÓZKI ELEKTRYCZNE Z REFUNDACJĄ

Nasze urządzenia są przeznaczone do użytku przez osoby chore, przechodzące przez rehabilitację lub powikłania po udarze lub wypadkach. Zachęcamy do skorzystania z oferty pojazdów inwalidzkich domowych lub terenowych z dużymi kołami.

Produkty dostępne w sklepie online zostały wyposażone w trwałą baterię z akumulatorem i opony niewymagające pompowania, co ułatwia samodzielne użytkowanie przez osoby niepełnosprawne. Urządzenia posiadają panel sterowania z wygodnym joystickiem, umożliwiającym łatwą zmianę biegu i kierunku jazdy. Oferujemy możliwość stuprocentowego pokrycia kosztów z ramienia Narodowego Funduszu Zdrowia.

 

WÓZKI INWALIDZKIE ELEKTRYCZNE  są refundowane w 100% do limitu 5000zł.

Wniosek na zaopatrzenie, może wystawić lekarz:
- lekarz specjalista (rehabilitacji, ortopedii, neurologii, traumatologii, chirurgii, onkologii, geriatrii, reumatologii, specjalista fizjoterapii)

Refundacja przysługuje co 4lat* (w przypadku osób z ustanowioną niepełnosprawnością w stopniu znacznym / I gr inwalidzką - limit ten nieobowiązuje)