Fotele specjalistyczne

Sortuj po:
Wybierz producenta:
Czas realizacji:

W tej kategorii znajdują się nowoczesne sprzęty przystosowane dla osób po przebytych urazach i zabiegach chirurgicznych. Fotele specjalistyczne mogą umożliwić Państwu siedzenie w prawidłowej pozycji w przypadku występowania bólu podczas wstawania i siedzenia oraz przy poważnych problemach z kręgosłupem, mięśniami i stawami. Z tego powodu siedziska mogą przydać się w czasie rekonwalescencji i wykonywania różnego rodzaju zabiegów medycznych.

Nowoczesne fotele specjalistyczne — sposób obsługi

Siedziska dostępne w ofercie sklepu ORTOWIT można swobodnie rozkładać za pomocą pilota do sterowania. Dotyczy to możliwości regulacji fotela specjalistycznego do pozycji pionowej, siedzącej, półleżącej i leżącej zgodnie z wymaganiami i upodobaniami użytkownika. Cały proces wspomagany jest przez siłownik hydrauliczny, co umożliwia urządzeniu — a następnie użytkownikowi — bezproblemowe przybranie prawidłowej pozycji. Z kolei o Państwa dodatkową stabilizację i bezpieczeństwo mogą zadbać pasy wchodzące w skład wyposażenia tych sprzętów.

Budowa i wykonanie foteli specjalistycznych

Oferowane sprzęty charakteryzują się miękką i wytrzymałą tapicerką oraz solidną konstrukcją szkieletową, odporną na obciążenia dochodzące do nawet 130 kg. Wiemy, jak istotne jest dopasowanie siedziska do indywidualnych potrzeb, dlatego udostępniamy Państwu możliwość wyboru licznych wariantów rozmiarowych. Zapewniamy także szeroki wybór kolorystyki tapicerki i ram. Prosimy jednak, by dobór fotela specjalistycznego skonsultować z odpowiednim lekarzem lub fizjoterapeutą.

Fotele specjalistyczne z możliwością składania

W razie potrzeby transportu radzimy Państwu wybrać siedzisko z możliwością składania. Dzięki temu sprzęt specjalistyczny będzie można z łatwością zmieścić w bagażniku samochodowym. W przypadku rekonwalescencji lub wykonywania zabiegów w mieszkaniu pacjenta proponujemy wybrać model przypominający standardowy fotel domowy. Jeśli chcą zadać Państwo dodatkowe pytania, prosimy skontaktować się z naszym zespołem drogą telefoniczną lub mailową.