Fotele specjalistyczne

fotel pionizujący

Kod produktu: OLIMPIA
Producent: ANTANO GROUP
Towar dostępny w: 7 dni
4 199,00
 PLN brutto
+ 0.00
 PLN brutto

ELEKTRYCZNY FOTEL PIONIZUJĄCY OLIMPIA

Dostawa:
szt.
Kup

Pliki do pobrania:

fotel pionizujący.pdf
fotel pionizujący

Dla kogo jest przeznaczony fotel Olimpia?

 

Fotel pionizujący Olimpia znanej włoskiej firmy Antano stanowi codzienne wsparcie w funkcjonowaniu osób po przebytych chorobach i zabiegach chirurgicznych. Możliwość sprawnego przechodzenia między różnymi kątami nachylenia ułatwia wstawanie i siadanie. Fotel niezastąpiony w okresach rekonwalescencji i zabiegów mających przywrócić sprawność pacjentowi.

 

Dlaczego warto kupić ten fotel? Bo to idealny fotel rozkładany na pilot

 

Osoby zmagające się z poważnymi problemami kręgosłupa, chorobami mięśni oraz stawów co chwila borykają się z bólem towarzyszącym wstawaniu i siadaniu. Czterostopniowa opcja regulacji (pionowa, siedząca, półleżąca i leżąca) ułatwia dobór komfortowej pozycji. Dwa siłowniki wraz z mechanizmami zostały ukryte wewnątrz mebla, a funkcję rehabilitacyjną fotela zdradza jedynie pilot do sterowania. Przyjemna w dotyku mikrofibra zapewnia codzienny komfort użytkowania. Fotel Olimpia znajduje zastosowanie nie tylko w domowym zaciszu, ale także we wszelkiego typu placówkach służby zdrowia, sanatoriach, domach opieki czy miejscach nastawionych na obecność seniorów lub osób niepełnosprawnych ruchowo.

PARAMETRY TECHNICZNE OLIMPIA

wysokość siedziska50 cm

głębokość siedziska54 cm

szerokość siedziska 53 cm

szerokość całkowita  78cm

wysokość fotela108 cm

wysokość fotela w pozycji “do wstawania”146 cm

ilość siłowników2

waga produktu61 kg

Wstecz

W tej kategorii znajdują się nowoczesne sprzęty przystosowane dla osób po przebytych urazach i zabiegach chirurgicznych. Fotele specjalistyczne mogą umożliwić Państwu siedzenie w prawidłowej pozycji w przypadku występowania bólu podczas wstawania i siedzenia oraz przy poważnych problemach z kręgosłupem, mięśniami i stawami. Z tego powodu siedziska mogą przydać się w czasie rekonwalescencji i wykonywania różnego rodzaju zabiegów medycznych.

Nowoczesne fotele specjalistyczne — sposób obsługi

Siedziska dostępne w ofercie sklepu ORTOWIT można swobodnie rozkładać za pomocą pilota do sterowania. Dotyczy to możliwości regulacji fotela specjalistycznego do pozycji pionowej, siedzącej, półleżącej i leżącej zgodnie z wymaganiami i upodobaniami użytkownika. Cały proces wspomagany jest przez siłownik hydrauliczny, co umożliwia urządzeniu — a następnie użytkownikowi — bezproblemowe przybranie prawidłowej pozycji. Z kolei o Państwa dodatkową stabilizację i bezpieczeństwo mogą zadbać pasy wchodzące w skład wyposażenia tych sprzętów.

Budowa i wykonanie foteli specjalistycznych

Oferowane sprzęty charakteryzują się miękką i wytrzymałą tapicerką oraz solidną konstrukcją szkieletową, odporną na obciążenia dochodzące do nawet 130 kg. Wiemy, jak istotne jest dopasowanie siedziska do indywidualnych potrzeb, dlatego udostępniamy Państwu możliwość wyboru licznych wariantów rozmiarowych. Zapewniamy także szeroki wybór kolorystyki tapicerki i ram. Prosimy jednak, by dobór fotela specjalistycznego skonsultować z odpowiednim lekarzem lub fizjoterapeutą.

Fotele specjalistyczne z możliwością składania

W razie potrzeby transportu radzimy Państwu wybrać siedzisko z możliwością składania. Dzięki temu sprzęt specjalistyczny będzie można z łatwością zmieścić w bagażniku samochodowym. W przypadku rekonwalescencji lub wykonywania zabiegów w mieszkaniu pacjenta proponujemy wybrać model przypominający standardowy fotel domowy. Jeśli chcą zadać Państwo dodatkowe pytania, prosimy skontaktować się z naszym zespołem drogą telefoniczną lub mailową.