Kule i laski inwalidzkie

Sortuj po:
Wybierz producenta:
Czas realizacji:

W naszym asortymencie znajdują się pomocnicze urządzenia medyczne, mające zastosowanie wśród osób niepełnosprawnych i potrzebujących wsparcia w poruszaniu się. Wygodne kule i laski inwalidzkie pomagają unikać upadków i zapewniają wsparcie przy stawianiu kroków. Mogą być zatem sporym ułatwieniem w utrzymaniu równowagi i stabilności podczas chodzenia. Są również odpowiednie dla osób z urazami i schorzeniami ortopedycznymi lub bólami stawów, gdyż często wykorzystywane są w procesie rehabilitacji, aby pacjenci mogli stopniowo odzyskiwać siłę i sprawność w nogach po urazie lub operacji.

Lekkie kule i laski inwalidzkie — dostępne w wielu rodzajach

Osobom po różnorodnych schorzeniach i potrzebujących wsparcia podczas nauki chodzenia proponujemy łokciowe oraz pachwowe kule inwalidzkie. Projektowane są tak, by w zależności od potrzeb, użytkownik mógł swobodnie przenieść ciężar na łokcie lub pachy, a także dostosować wysokość skokową części dolnej i uchwytu do własnych preferencji. Ważna jest również wygoda, dlatego te urządzenia asekuracyjne są wyłożone miękkim i wygodnym materiałem w punktach podparcia kul.

Laski inwalidzkie proponowane są osobom potrzebującym dodatkowego wsparcia podczas chodzenia. Mamy modele standardowe oraz składane, mające aż kilka punktów podparcia zapewniających lepszą stabilność, co jest ważne w przypadku osób często wchodzących po schodach i poruszających się po niestabilnych powierzchniach. Konstrukcja akcesoriów składa się z wygodnej rączki oraz rękojeści zakończonej stopką o antypoślizgowych nasadkach. Ich wysokość również może być swobodnie regulowana przez użytkownika. Wybierając laskę, warto też zwrócić uwagę na pętelkę na rękę.

Kule i laski inwalidzkie o eleganckim wyglądzie

Powyższe akcesoria pełnią funkcję wsparcia i pomocy w codziennym życiu osób niepełnosprawnych lub po urazach. Lekkie kule i laski inwalidzkie proponujemy Państwu nie tylko w różnych rodzajach, ale również w wielu wariantach wizualnych, nadających im bardziej elegancki i estetyczny wygląd. Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, to prosimy skontaktować się z nami telefonicznie.