Łóżka rehabilitacyjne

łóżko rehabilitacyjne na pilota

Kod produktu: LUNA 2 Basic
Producent: VERMEIREN
Towar dostępny w: 7 dni
3 490,00
 PLN brutto
+ 0.00
 PLN brutto

WYRÓB MEDYCZNY


LUNA BASIC 2

Łóżko rehabilitacyjne do opieki domowej.

 

DOBÓR PRODUKTU SKONSULTUJ Z LEKARZEM, FIZJOTERAPEUTĄ, LUB PIELĘGNIARKĄ.

Dostawa:
OPCJA:
szt.
Kup

Pliki do pobrania:

luna_basic2.pdf
Luna Basic 2 -karta katalogowa

LUNA BASIC 2

 

Stylowe, wysokiej jakości 4 sekcyjne leże sterowane przez użytkownika przy pomocy pilota. Drewniane barierki boczne stwarzają bezpieczeństwo. Wysięgnik nad łóżkiem pomaga użytkownikowi zmienić pozycję. Leże umożliwia ustawienie w pozycji anty-Trendelenburga (równia pochyła), użytkownik ma możliwość uzyskania pozycji siedzącej. Łóżko wyposażone jest w siłowniki LINAK.

 

Luna Basic 2 jest nową wersją podstawowego łóżka do opieki domowej sterowanego pilotem . VERMEIREN będąc świadomym i odpowiedzialnym producentem wsłuchał się w sugestie i opinie zarówno użytkowników jak również pracowników wypożyczalni oraz sklepów medycznych i dopasował nową wersję do ich wymagań. Wysoki standard jakościowy i funkcjonalny sprawia , że LUNA Basic 2 jest doskonałym łóżkiem wspierającym proces pielęgnacji i rehabilitacji oraz podnosi jakość życia osób leżących.

Barierki opuszczają się poniżej poziomu ramy leża. Bardzo ważna cecha , która ułatwia wstawanie i siadanie pacjenta na łóżko oraz  poczucie komfortu.

Oprócz możliwości płynnej regulacji poszczególnych segmentów leża oraz wysokości łóżko posiada funkcję zawieszenia leża w dwóch pozycjach wyjściowych ; 33cm dla osób niskiego wzrostu oraz 40 cm dla osób wysokich.

 

 

Funkcje:

 •     Leże cztero-segmentowe,
 •     płynna regulacja wysokości leża na pilota,
 •     pozycja anty-trendelenburga,
 •     płynna regulacja kąta nachylenia wezgłowia na pilota,
 •     płynna regulacja kąta nachylenia segmentu uda na pilota,
 •     manualna regulacja kąta nachylenia segmentu łydki,
 •     siłowniki LINAK,
 •     obudowa w kolorze drzewa bukowego,
 •     wysięgnik i barierki na wyposażeniu,
 •     leże metalowe,
 •     leże drewniane (opcja dodatkowa),
 •     leże można zawiesić w dwóch pozycjach: wyżej i niżej,
 •     łóżko dostarczane na systemie transportowym.

POTRZEBUJESZ MATERACA PODKŁADOWEGO, DOKUP GO OD RAZU W ZAKŁADCE OPCJE

Wstecz

Łóżka rehabilitacyjne dla osób po udarze – sterowane manualnie i elektrycznie

W legowiskach podstawowych można manualnie dostosować położenie zagłówka czy podnóżka. Są one proste w obsłudze i nie wymagają zasilania elektrycznego ani dodatkowych urządzeń. Z kolei bardziej precyzyjną i wygodną regulację pozycji mogą zapewnić modele sterowane elektrycznie za pomocą pilota. To nowoczesne łóżka rehabilitacyjne dla osób po udarze, w których można dostosować poziom nachylenia poszczególnych obszarów produktu wypoczynkowego, co może być przydatne dla pacjentów mających problem z samodzielną obsługą mechanizmów ręcznych.

Łóżka rehabilitacyjne dla osób po udarze z wysięgnikiem lub bez

W zależności od preferencji i wymagań osoby po udarze mogą Państwo również wybrać specjalistyczne łóżko rehabilitacyjne z wysięgnikiem lub bez. W tych pierwszych zastosowano wiszący element, który może ułatwić pacjentowi podparcie się lub wstanie w sytuacji, gdy ma on z tym trudności. Tego rodzaju legowisko może zatem zapobiec upadkom i ułatwić wykonywanie codziennych czynności. Produkt wypoczynkowy bez wysięgnika może być odpowiedni, jeśli pacjent nie potrzebuje dodatkowego wsparcia w zmianie pozycji czy wstawaniu.

Budowa łóżek rehabilitacyjnych dla osób po udarze

Medyczne produkty wypoczynkowe są projektowane z myślą o trwałości. Dlatego konstrukcja łóżek rehabilitacyjnych dla osób po udarze składa się z wytrzymałych materiałów i komponentów, mających zapewnić bezpieczeństwo i niezawodność w codziennym użytkowaniu. Warto też zwrócić uwagę na legowiska z elementami dodatkowymi, takimi jak boczne poręcze, chroniące pacjenta przez przypadkowym wypadnięciem. Z tego względu zalecane są osobom mającym problem z utrzymaniem równowagi. Z kolei legowiska pozbawione tych elementów są odpowiednie, jeśli użytkownik ma dostateczną kontrolę nad swoim ciałem i potrzebuje większej swobody. Wybór zależy od decyzji lekarza lub fizjoterapeuty.

Należy pamiętać, by przed zakupem łóżka rehabilitacyjnego zawsze sprawdzić parametry legowiska. Dopiero wtedy pacjent po udarze będzie miał zapewnione odpowiednie wsparcie i opiekę medyczną. W razie pytań lub wątpliwości prosimy Państwa o kontakt.