Łóżka rehabilitacyjne

łóżko na pilota

Kod produktu: TAURUS
Producent: REHABED
Towar dostępny w: 7 dni
3 800,00
 PLN brutto
+ 0.00
 PLN brutto

WYRÓB MEDYCZNY

 

WAŻNE!!! zawsze przed zakupem łóżka sprawdź czy jego parametry są odpowiednie do warunków przestrzennych pomieszczenia oraz do gabarytów i wagi użytkownika!!!

Dostawa:
Maksymalne obciążenie:
Wymiary zewnętrzne (obrys):
Wymiary leża:
OPCJA:
szt.
Kup

W cenie nie ma zawartych kosztów materaca - jeżeli potrzebujesz materaca może wybierzesz go spośród dostępnych na samym dole strony...

 

Według nas polskie łóżko na pilota model "Taurus" jest najlepszym sprzętem mogącym pomóc w opiece nad pacjentem leżącym w stanie po udarze mózgu.

 

Poza pomocą dla opiekuna to także wielka pomoc dla fizjoterapeuty wdrażającego u naszego pacjenta program rehabilitacji poudarowej.

 

PAMIĘTAJ!!! dla większości pacjentów leżących w stanie po udarze mózgu niewskazanym jest stosowanie wiszącego uchwytu trójkątnego czasami dodawanego do łóżka i mającego pomagać pacjentowi w zmianie pozycji z leżącej w siedzącą - pacjent poudarowy powinien być mobilizowany w inny sposób, do siadania powinien angażować głównie mięśnie brzucha.

 

Dzięki polskiemu pochodzeniu łóżka serwis i dostępność części zamiennych są najlepsze na rynku.

Pełna gwarancja producenta = 2 lata.

Markowy osprzęt elektryczny = komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

 

Za pomocą pilota możesz sterować:

  • wysokością łóżka
  • nachyleniem podgłówka
  • nachyleniem ud leżącego pacjenta
  • jednoczesnym nachyleniem podgłówka i ud pacjenta (funkcja fotela)
  • nachyleniem całego łóżka wzdłużnie w prawo lub w lewo

 

BEZPŁATNA dostawa na palecie (tylko na poziom "0")

 

POTRZBUJESZ MATERACA PODKŁADOWEGO, DOKUP DO ODRAZU W ZAKŁADCE OPCJE


zapraszamy na film - obejrzyj jakie funkcje oferuje Tobie nasze łóżko

zapraszamy na film - zobacz jak jedna osoba montuje podobne do naszego łóżko w niecałe 7 minut

Wstecz

Łóżka rehabilitacyjne dla osób po udarze – sterowane manualnie i elektrycznie

W legowiskach podstawowych można manualnie dostosować położenie zagłówka czy podnóżka. Są one proste w obsłudze i nie wymagają zasilania elektrycznego ani dodatkowych urządzeń. Z kolei bardziej precyzyjną i wygodną regulację pozycji mogą zapewnić modele sterowane elektrycznie za pomocą pilota. To nowoczesne łóżka rehabilitacyjne dla osób po udarze, w których można dostosować poziom nachylenia poszczególnych obszarów produktu wypoczynkowego, co może być przydatne dla pacjentów mających problem z samodzielną obsługą mechanizmów ręcznych.

Łóżka rehabilitacyjne dla osób po udarze z wysięgnikiem lub bez

W zależności od preferencji i wymagań osoby po udarze mogą Państwo również wybrać specjalistyczne łóżko rehabilitacyjne z wysięgnikiem lub bez. W tych pierwszych zastosowano wiszący element, który może ułatwić pacjentowi podparcie się lub wstanie w sytuacji, gdy ma on z tym trudności. Tego rodzaju legowisko może zatem zapobiec upadkom i ułatwić wykonywanie codziennych czynności. Produkt wypoczynkowy bez wysięgnika może być odpowiedni, jeśli pacjent nie potrzebuje dodatkowego wsparcia w zmianie pozycji czy wstawaniu.

Budowa łóżek rehabilitacyjnych dla osób po udarze

Medyczne produkty wypoczynkowe są projektowane z myślą o trwałości. Dlatego konstrukcja łóżek rehabilitacyjnych dla osób po udarze składa się z wytrzymałych materiałów i komponentów, mających zapewnić bezpieczeństwo i niezawodność w codziennym użytkowaniu. Warto też zwrócić uwagę na legowiska z elementami dodatkowymi, takimi jak boczne poręcze, chroniące pacjenta przez przypadkowym wypadnięciem. Z tego względu zalecane są osobom mającym problem z utrzymaniem równowagi. Z kolei legowiska pozbawione tych elementów są odpowiednie, jeśli użytkownik ma dostateczną kontrolę nad swoim ciałem i potrzebuje większej swobody. Wybór zależy od decyzji lekarza lub fizjoterapeuty.

Należy pamiętać, by przed zakupem łóżka rehabilitacyjnego zawsze sprawdzić parametry legowiska. Dopiero wtedy pacjent po udarze będzie miał zapewnione odpowiednie wsparcie i opiekę medyczną. W razie pytań lub wątpliwości prosimy Państwa o kontakt.