Ręczne - aluminiowe S.13.01.00 (dawniej P.127A)

Wózek inwalidzki ze stopów lekkich

Kod produktu: ECLIPS X2
Producent: VERMEIREN
Towar dostępny w: 7 dni
1 700,00
 PLN brutto
+ 0.00
 PLN brutto

POSIADASZ WNIOSEK REFUNDACYJNY NA ZAOPATRZENIE ORTOPEDYCZNE O KODZIE P.127?

 

 

 

ZAZNACZ TAKĄ OPCJĘ I SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

 

 ZAPŁACISZ MNIEJ O 1700zł

Szerokość siedziska :
Dostawa:
Refundacja NFZ:
szt.
Kup

Eclips X2

 

Wózek inwalidzki ze stopów lekkich

Teraz eclipsX2 w nowej odsłonie estetycznej i konstrukcyjnej. Kolor ramy Carbon powoduje , że wózek wygląda bardziej nowocześnie i nabiera bardziej dynamicznego charakteru. Czarne koła wpisują się w aktualny trend estetyczny.Nowością konstrukcyjną jest oś koła tylnego w adapterze i aluminiowy widelec koła przedniego z wieloma otworami , umożliwiają zmianę środka ciężkości i ustawienie siedziska na różnych wysokościach.

Wózek wykonany z aluminium,

łamane rączki do pchania,

hamulce dla osoby towarzyszącej,

kieszeń za oparciem,

wygodna poduszka na siedzisko i oparcie,

dwukolorowa tapicerka 3D Net zapewnia lepszą wentylację,

możliwość zmiany środka ciężkości,

opony przednie i tylne bezdętkowe-KRYPTON,

opcjonalnie można zamówić koła pompowane , ale w kolorze szarym.

Wstecz

Wsparcie osób, które w wyniku udaru bądź niepełnosprawności, są w pełni lub częściowo ograniczone ruchowo, jest niezwykle ważne. W naszym sklepie medycznym udostępniamy specjalne, aluminiowe wózki ręczne producentów m.in. ARMEDICAL, MOBILEX oraz Wheelie. Tego rodzaju pojazdy łączy lekka, a zarazem wytrzymała konstrukcja, która zapewnia trwałość i może ułatwić poruszanie się po znacznie ograniczonej przestrzeni. Projektując te urządzenia, zadbano o ich jak najlżejszą budowę, dlatego użytkownicy mogą możliwie jak najłatwiej pokonywać przeszkody i różnego rodzaju powierzchnie w szpitalach, hospicjach czy domach.

Budowa aluminiowych wózków ręcznych

Wliczając podłokietniki, koła i podnóżki, ręczne aluminiowe wózki to urządzenia o wadze nieprzekraczającej 13 kg. To w połączeniu z konstrukcją krzyżakową i “łamanym oparciem” może pomóc w aktywizacji pacjenta siedzącego na pojeździe, czy też ułatwić przechowywanie oraz transportowanie urządzenia w znacznie mniejszym rozmiarze. Siedzenie i oparcie są pokryte tapicerką składającą się z łatwo zmywalnego, higienicznego materiału, który pomaga w konserwacji urządzenia, zwłaszcza w przypadku pacjentów borykających się z problemem nietrzymania moczu. Całość opiera się na bezdętkowych, tylnych kołach, dzięki czemu nie ma potrzeby ich dopompowywania czy naprawy. Ręczne, aluminiowe modele marki Wheelie oraz ARMEDICAL mają również antywywrotne koła, które mogą zapewnić dodatkową ochronę przed przechyleniem wózka.

Wygląd, zastosowane systemy i możliwość refundacji

Ergonomiczne, aluminiowe wózki ręczne wyposażono również w systemy stabilizujące i hamowania, które zapewniają kontrolę nad pojazdem w różnych, nieprzewidzianych sytuacjach. Ponadto dostępne są w różnych kolorach, dzięki którym urządzenia prezentują się estetycznie i zgodnie z indywidualnymi preferencjami użytkownika. To sprzęty, które mogą być refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, dlatego zachęcamy do skontaktowania się z naszym zespołem, jeśli posiadacie Państwo wniosek na zaopatrzenie refundacyjne w odpowiednim kodzie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w opisie widocznym po kliknięciu interesującego Państwa produktu.

 

 

WÓZKI INWALIDZKIE LEKKIE (aluminiowe) są refundowane w 100% do limitu 1700zł.

Wniosek na zaopatrzenie, może wystawić lekarz:
- Podstawowej opieki zdrowotnej (lekarz rodzinny)
- lekarz specjalista (rehabilitacji, ortopedii, neurologii, traumatologii, chirurgii, onkologii, geriatrii, reumatologii, specjalista fizjoterapii)

Refundacja przysługuje co 5lat* (w przypadku osób z ustanowioną niepełnosprawnością w stopniu znacznym / I gr inwalidzką - limit ten nieobowiązuje)