Ręczne - stalowe p.127
wózek inwalidzki ręczny
LEGENDARNY
POSIADASZ WNIOSEK REFUNDACYJNY NA ZAOPATRZENIE ORTOPEDYCZNE O KODZIE P.127?
ZAZNACZ TAKĄ OPCJĘ I SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.
PŁACISZ MNIEJ O 650zł
Pliki do pobrania:
![]() |
jazzS50.pdf |
wózek inwalidzki po udarze |
Wózek standardowy wykonany ze stali precyzyjnej. Konstrukcja oparta o legendę w naszej ofercie - wózek ultralekki JAZZ, który był wykonany z chromo-molibdenu. I jak na legendę przystało, jego waga wynosi tylko
16,1 kg. Jak na wózek stalowy to rewelacyjny wynik. Zawiera w sobie wszystko, to co stanowiło i nadal stanowi o JAZZ-ie, jest trwały, solidny i niezawodny. Wynosi standard na wyższy poziom jakościowy. Przeznaczony dla osób z dysfunkcją narządów ruchu.
GWARANCJA, jaką dajemy na konstrukcję metalową, 5 lat mówi sama za siebie.
WAGA wózka to tylko 16,1 kg. To najlżejszy wózek stalowy na rynku.
MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE to 130 kg. Jak na wózek standardowy to imponujący wynik.
JAKOŚĆ, WYTRZYMAŁOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO.
Możliwość doposażenia w opcje dodatkowe,
w jednej wersji kolorystycznej,
podłokietnik tylko B03 (ścięty),
podłokietniki odchylane i wyciągane,
podnóżki odchylane do wew i na zew, odpinane,
regulacja wysokości płyty podnóżka
koła przednie krypton lub pompowane,
koła tylne krypton lub pompowane,
koła na szybkozłączce.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
przewidziane zastosowanie wyrobu |
Przeznaczeniem wózka inwalidzkiego jest przemieszczanie pacjenta w pozycji siedzącej, samodzielnie lub z pomocą osoby towarzyszącej. Wózki stosowane są jako asysta i pomoc we wstawaniu, staniu, chodzeniu i siadaniu osób niepełnosprawnych w pomieszczeniach i/lub na zewnątrz.
przeciwwskazania do używania wyrobu |
Przeciwwskazań nie można odnieść do jednego konkretnego obrazu klinicznego, a zależą one od indywidualnej oceny stanu zdrowia potencjalnego użytkownika. Wybór pomocy ortopedycznej odpowiedniej dla danego obrazu klinicznego musi być zawsze dokonany z pomocą lekarza specjalisty lub fizjoterapeuty.
Informacje o prawdopodobnym ryzyku związanym z używaniem wyrobu |
Istnieje ryzyko urazu wynikającego z upadku, ryzyko przycięcia części ciała w czasie korzystania z produktu oraz ryzyko kolizji np. ze ścianą, związanej z przemieszczaniem wózka. Możliwe jest ryzyko uwięzienia luźnych części garderoby między ruchomymi elementami urządzenia.
wózek po udarzewózek inwalidzki po udarzewózek ręcznywózek inwalidzki
Zobacz także:
Wniosek na zaopatrzenie, może wystawić lekarz:- Podstawowej opieki zdrowotnej (lekarz rodzinny)- lekarz specjalista (rehabilitacji, ortopedii, neurologii, traumatologii, chirurgii, onkologii, geriatrii, reumatologii, specjalista fizjoterapii)
Refundacja przysługuje co 5lat* (w przypadku osób z ustanowioną niepełnosprawnością w stopniu znacznym / I gr inwalidzką - limit ten nieobowiązuje)