Rowery rehabilitacyjne

rower rehabilitacyjny elektryczny dla dorosłych

Kod produktu: E-LAGOON
Producent: VERMEIREN
Towar dostępny w: 14 dni
Stara cena: 
8488
 PLN brutto
Nowa cena: 
7 700,00
 PLN brutto
+ 0.00
 PLN brutto

Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla dorosłych - elektryczny

szt.
Kup

LAGOON - E

 

Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla dorosłych - elektryczny

Lagoon – E to wersja roweru dla dorosłych model Lagoon ze wspomaganiem elektrycznym. Pozwala na pokonywanie dłuższych dystansów oszczędzając siły. Można podróżować dalej , szybciej i łatwiej. Szczególnie docenia się taka możliwość kiedy trzeba pokonać jakieś wzniesienia a brakuje sił.

 

System sterujący jest bardzo łatwy w obsłudze. Porostu wystarczy wcisnąć guzik On/Off i rower jest gotowy do jazdy. Sterownik wyposażony jest przycisk BOOSTER , który wzmocni przyspieszenie ( szczególnie przydatny kiedy trzeba ruszyć pod górkę) .

 

Bateria zamontowana jest z tyłu roweru pod koszem. Jest bardzo lekka i demontowalna. Co pozwala na ładowanie baterii w domu.

 

Zasięg roweru jest zależny bezpośrednio od warunków , w których jest używany, stanu nawierzchni , po której porusza się rower , od warunków fizycznych użytkownika oraz wybranego rodzaju napędu.

 

Opcjonalnie rower można wyposażyć w manetkę napędu ciągłego z regulacją prędkości. Co pozwala zamienić napęd z opcji wspomagania pedałowania na jazdę ciągłą bez konieczności pedałowania.

 

WYSYŁKA: 0zł

CZAS REALIZACJI: 14dni

Wstecz