skutery elektryczne

skuter podróżny

Kod produktu: traveler
Producent: MOBILEX
Towar dostępny w: 14 dni
5 560,00
 PLN brutto
+ 0.00
 PLN brutto

Skuter „GO GO Elite Traveller” – najszybszy sposób na twoją niezależność i komfort sprawnego poruszania się na co dzień.

OPCJA:
Wersja:
szt.
Kup

Skuter „GO GO został specjalnie zaprojektowany dla osób starszych lub nie w pełni sprawnych, aby pozwolić im na normalne funkcjonowanie na co dzień. GO GO jest poręcznym i kompaktowym skuterem, którym bardzo łatwo jest manewrować nawet w ciasnych pomieszczeniach. Całkowita waga skutera bez baterii wynosi niecałe 40 kg.

 

Cały skuter, praktycznie bez składania mieści się w większości bagażników samochodowych, co pozwala na bardzo łatwe przewożenie go na wakacje, do centrum handlowego, na spacer do parku, na działkę pod miastem i wszędzie tam, gdzie taki sprzęt może się przydać. Choroby kręgosłupa, stawów, bóle mięśni, częściowe niedowłady, problemy kardiologiczne czy krążeniowe nie będą już stanowiły żadnej przeszkody przy wyjściu na spacer z rodzinką, czy pojechaniu na zakupy nieopodal domu. GO GO da ci szansę swobodnego poruszania się na co dzień.

 

Pamiętaj GO GO możesz zabrać wszędzie ze sobą a jazda nim to czysta przyjemność i Twoja niezależność.

 

GO GO proponujemy w dwóch wersjach, czterokołowej i trójkołowej.

 

Wersja GO GO Elite Traveller PLUS ma zwiększone do 147 kg dopuszczalne obciążenie oraz kierownicę w kształcie pętli, ułatwiającą prowadzenie skutera.

Wstecz