skutery elektryczne inwalidzkie

Sortuj po:
Wybierz producenta:
Czas realizacji:

Sprzedajemy specjalistyczne pojazdy, które umożliwiają przemieszczanie się na co dzień osobom z trudnościami w poruszaniu się. Oferujemy domowe skutery elektryczne do użytku w mieszkaniu prywatnym lub placówce opiekuńczej. Są to pojazdy z napędem, dzięki czemu ich obsługa jest prosta i nie wymaga dużego wysiłku fizycznego.

 

Proponujemy składane modele z lekką ramą, które można łatwo przetransportować i przechować w dowolnym miejscu, w tym w bagażniku. Wszystkie pojazdy domowe w naszej ofercie są mocno dopasowane do użytkownika i mają siedziska z regulowaną wysokością oparcia. Dodatkowo wyposażone są w odchylane, wygodne podłokietniki. Użytkowanie tych skuterów elektrycznych jest jeszcze wygodniejsze ze względu na możliwość regulacji kąta kolumny kierowniczej. Co więcej, korzystanie z naszych pojazdów elektrycznych nie wymaga używania klucza, co mogłoby być problematyczne dla osób z porażeniem mózgowym lub niedowładem.

 

Dla kogo przeznaczone są skutery elektryczne domowe?

Z naszych produktów mogą korzystać wszystkie osoby, które mają problemy z poruszaniem się. Dotyczy to nie tylko ludzi z niepełnosprawnością, ale też osób starszych i tych, które przebyły kontuzje, mają problemy z kręgosłupem bądź cierpią na niedowład kończyn. Nasze skutery domowe to dobre rozwiązanie również dla każdego, kto ma trudności z przemieszczaniem się z powodu otyłości. Warto zaznaczyć, że pojazdy te przydadzą się wszystkim osobom niepełnosprawnym, które mimo codziennych trudności są w stanie samodzielnie obsługiwać tego rodzaju urządzenie.

 

Sprzedajemy skutery idealne do poruszania się zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Oferujemy amortyzowane egzemplarze na solidnych kółkach przeciwwywrotnych, które stabilizują urządzenie i minimalizują ryzyko przewrócenia. Zakupisz tu też pojazdy elektryczne z koszykiem na zakupy, który w razie potrzeby można zamontować na kolumnie kierowniczej. Dzięki tego rodzaju akcesoriom możliwe jest sprawne i wygodne załatwianie codziennych spraw przez osoby z trudnościami w poruszaniu się.