Spacerowe bierne - p.130B

Sortuj po:
Wybierz producenta:
Czas realizacji:

W naszej hurtowni ze sprzętem medycznym oferujemy różnego rodzaju urządzenia, które przeznaczone są dla osób mających trudności w poruszaniu się lub osób leżących, których kondycja i wiotkość uniemożliwiają korzystanie ze standardowych pojazdów, a jedynie z wersji specjalnych. Przykładem jest wózek pielęgnacyjny, który składa się z podnóżków o regulowanym kącie nachylenia, wygodnego zagłówka oraz pasów odpowiadających za bezpieczeństwo osób mających trudność w utrzymaniu własnego ciężaru.

 

Oparcie oraz siedzisko również mogą być swobodnie regulowane, co umożliwiają hydrauliczne siłowniki. Ponadto model standardowy pojazdu pielęgnacyjnego ma stolik terapeutyczny, który można wykorzystać podczas karmienia czy ćwiczeń z opiekunem lub zdemontować go w razie potrzeby. Całość budowy urządzenia dopełnia tapicerka wykonana z różnych materiałów, które można dostosować w zależności od preferencji użytkownika.

Wersje specjalne

Do wyboru jest również inwalidzki wózek komfortowy, czyli specjalny model opracowany by oferować jak największą wygodę. Wszystko dzięki tapicerce oraz wyprofilowanym siedzisku i oparciom bocznym, które stabilizują tułów, miednicę oraz głowę użytkownika. Podobnie jak model pielęgnacyjny, wersja komfortowa też ma regulowany podnóżek, a dla dodatkowego bezpieczeństwa można zastosować pasy, które pomogą utrzymać prawidłową postawę siedzącą. Wózek ze stabilizacją wyróżnia też możliwość złożenia, co ułatwia transport urządzenia nawet w niewielkim bagażniku. Model komfortowy może wspomóc opiekę nad osobami z paraliżem, po udarze, stwardnieniu rozsianym lub niedowładem kończyn.

Pojazdy pielęgnacyjne i komfortowe

Zarówno wózek inwalidzki specjalny, jak i pielęgnacyjny mogą wesprzeć opiekuna w codziennej pracy z osobą mającą trudności w poruszaniu się. Przydatne okażą się też podczas spacerów i innych podobnych czynności. W razie potrzeby zadania dodatkowych pytań, zainteresowanych zachęcamy do skontaktowania się z nami. Przypominamy jednak, by niezależnie od rodzaju wybranego urządzenia, zawsze korzystać z niego zgodnie z przewidzianym zastosowaniem.