Stabilizujące plecy i głowę - p.130A

Sortuj po:
Wybierz producenta:
Czas realizacji:

W ofercie naszego sklepu proponujemy Państwu urządzenia dla pacjentów, którzy borykają się z problemami z tułowiem. Tymi urządzeniami są specjalne wózki, które przeznaczone są dla osób po udarze, dotkniętych paraliżem bądź niedowładem, czego efektem jest destabilizacja pleców oraz głowy. Tego rodzaju środki transportu mogą pomóc zachować właściwą pozycję tych części ciała, a także wesprzeć w przypadku konieczności przemieszczania się między różnymi miejscami, np. wewnątrz specjalistycznych placówek medycznych, klinik, ośrodków rehabilitacyjnych czy szpitali.

Specjalne urządzenia stabilizujące — konstrukcja i wygląd

Aluminiowe wózki stabilizujące plecy i głowę producenta VERMEIREN składają się z m.in. przedłużanego oparcia, regulowanych podnóżków z podparciem pod łydki oraz siedziska, którego wysokość można dopasować do indywidualnych potrzeb pacjenta. Sama konstrukcja urządzenia jest nieskomplikowana, co pozwala złożyć go tak, by możliwie jak najbardziej zmniejszyć jego rozmiar i przygotować do transportu przy ograniczonej ilości miejsca. W przypadku urządzenia producenta VERMEIREN istnieje też możliwość dobrania dodatkowego wyposażenia zgodnie z wymaganiami i preferencjami pacjenta.

Widoczny wózek stabilizujący plecy i głowę producenta VERMEIREN dostępny jest w kolorystyce ciemnej, która jest jedną z wielu uniwersalnych barw, co oznacza możliwość dopasowania jej do różnych przestrzeni, zarówno w placówkach medycznych, jak i innych miejscach. Ewentualne plamy i zabrudzenia powstałe w wyniku użytkowania również są lepiej widoczne na powierzchni o ciemnej kolorystyce, co może np. pomóc opiekunom w konserwacji urządzenia.

Prawidłowe użytkowanie urządzeń stabilizujących

Przeglądając zarówno proponowane przez nas środki transportu, jak i wszelkie inne sprzęty czy akcesoria prosimy o szczegółowe zapoznanie się z informacjami na temat ich prawidłowego użytkowania. Należy pamiętać, że w przypadku wózków istnieje ryzyko urazu w wyniku upadku oraz kolizji związanej z przemieszczaniem urządzenia. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań prosimy skontaktować się z naszym zespołem.