W zwykłej wannie

podnośnik wannowy Bathlift PM48

Kod produktu: Bathlift PM48
Producent: PETERMANN
Towar dostępny w: 7 dni
3 200,00
 PLN brutto
+ 0.00
 PLN brutto

Znakomity podnośnik wannowy, używany częscto w Domach Seniora czy Domach Pomocy Społecznej, ten podnośnik do wanny, sprawdza się w każdych warunkach, za równo domowych jak i "masowych". Bardzo prosty w obsłudze jako podnośnik do wanny dla seniora

 

 

Ddostępna prezentacja produktu w Twoim domu - kliknij!

DOFINANSOWANIE Z PROGRAMU “LIKWIDACJA BARIER ARCHITEKTONICZNYCH”:

MOPS/PCPR (80%)/Udział własny (20%)

 

Podnośnik wannowy “Bathlift” to lekkie urządzenie nadające się do każdej wanny. W każdej chwili można go wyjąć z wanny, złożyć i schować. Wyposażony jest w wodoszczelnego pilota. Możliwe jest uzyskanie pozycji odchylenia oparcia o 40 stopni. Pokrycie jest estetyczne i łatwe w utrzymaniu czystości.

 

Aby ułatwić transfer osoby niepełnosprawnej na siedzisko podnośnika, a także w przeciwnym kierunku Petermann oferuje jako element wyposażenia opcjonalnego dysk na elastycznej suwnicy, dzięki czemu przesadzanie osoby na podnośnik i z niego staje się jeszcze bardziej komfortowe i łatwe.

 

Uwaga – gwarancja producenta 3 lata, na ramę 10 lat.

 

 

 

Produkt jest wyrobem medycznym. Producentem podnośnika jest Petermann GmbH. Dystrybutorem w Polsce jest Firma Mobilex Sp. z o.o, a Realizatorem firma ORTOWIT Piotr Witczak

 

ZASTOSOWANIE

Podnośnik wannowy został skonstruowany aby przenosić osoby z poziomu krawędzi wanny do wanny i z powrotem. Jest stosowany do pielęgnacji w warunkach domowych. W przypadku upośledzenia psychicznego lub fizycznego użytkownika konieczna jest pomoc drugiej osoby.

 

PRZECIWWSKAZANIA

Nie zaleca się stosowania dla osób cięższych niż wynosi dozwolona maks. waga użytkownika określona w specyfikacji technicznej. Przeciwwskazania nie mogą być związane z jednym konkretnym obrazem klinicznym, zależą od indywidualnej oceny stanu zdrowia potencjalnego użytkownika. Wybór sprzętu medycznego, pomocy ortopedycznej odpowiedniej dla danego obrazu klinicznego musi być zawsze dokonany z pomocą lekarza specjalisty lub fizjoterapeuty.

 

INFORMACJE O PRAWDOPODOBNYM RYZYKU ZWIĄZANYM Z UŻYWANIEM WYROBU

Istnieje ryzyko urazu wynikającego z upadku przy stosowaniu produktu, ryzyko wyładowań elektromagnetycznych oraz ryzyko utonięcia w przypadku pozostawienia użytkownika bez nadzoru.

Wstecz