wanny na kółkach

hydraulicznie sterowana wanna na kółkach model C4300

Producent: WINNCARE
Towar dostępny w: 14 dni
Stara cena: 
9500
 PLN brutto
Nowa cena: 
8 500,00
 PLN brutto
+ 0.00
 PLN brutto
Dostawa:
Max waga użytkownika:
Wymiary zewnętrzne części zielonej:
Wymiary powierzchni do leżenia:
Wymiary podwozia:
Prześwit (podwozie od podłoża):
Regulacja wysokości leża:
szt.
Kup

francuska wanna na kółkach C4300 może łatwo rozwiązać Twoje problemy z umyciem bezwładnego leżącego podopiecznego

Proszę obejrzeć film znajdujący się na dole tej strony internetowej - zobaczycie Państwo jak funkcjonować może wanna na kółkach w niedużym mieszkaniu.

 

Rozwiązanie przeznaczone do utrzymywania higieny osób obłożnie chorych, bezwładnych, z przyczyn obiektywnych najczęściej niewspółpracujących z opiekunem chociażby w zmianie pozycji.

Wygodne nożne sterowanie pedałowe (siłownik hydrauliczny).

 

Na ile ważnym jest dla Ciebie i Twojego podopiecznego to by przynajmniej kilka razy w tygodniu umyć całe ciało podopiecznego???

 

Najlepiej podczas mycia podopiecznego użytkować wózkowannę w łazience (vide film na dole strony) jakkolwiek w markecie budowlanym można zakupić przedłużenie odpływu + dłuższy wąż do prysznica i wówczas można korzystać z wózkowanny nawet poza łazienką.

 

Bardzo Ważne przed podjęciem decyzji o zakupie!!!

Po prawej stronie pod ceną podane są parametry do akceptacji.

 

Proszę dokładnie zbadać czy podane parametry naszej wanny na kółkach są odpowiednie zarówno do wagi i wzrostu użytkownika jak i do wymiarów pola manewrowania w miejscu użytkowania.

 

Przede wszystkim zatem:

  1. dostawa odbywa się na palecie na poziom "0" - kurier nie wnosi wózkowanny na żadne piętra lecz może ją w ramach posesji dostawy pozostawić we wskazanym miejscu na pozimie "0" (np. przed wejściem do klatki schodowej, przed wjazdem do windy, w garażu itp.)
  2. maksymalna waga użytkownika to 155 kg - sprawdź czy użytkownik nie jest cięższy,
  3. wymiary zewnętrzne części zielonej (przy podniesionych barierkach bocznych) to 74 cm x 198 cm - sprawdź czy nie są zbyt duże dla górnej przestrzeni manewrowej, weź pod uwagę to że tę zieloną górną część można regulowac w pewnym zakresie na wysokość (vide poniżej punkt 7.),
  4. wymiary leża to 60 cm na 182 cm - sprawdź czy użytkownikowi nie będzie za ciasno,
  5. wymiary podwozia to 62 cm na 178 cm - sprawdź czy nie są zbyt duże dla dolnej przestrzeni manewrowej,
  6. prześwit wynosi 13 cm - jeżeli masz podnośnik osobowy typu żuraw i będziesz go używał do transferu podopiecznego na wannę to sprawdź czy nogi tego żurawia nie są wyższe niż 12,5 cm,
  7. leże można regulowac na wysokość w przedziale od 52 cm do 88 cm - szczególnie dolna wartość ma znaczenie - jeżeli leżący użytkownik ma być transferowany na wannę ze swojego łóżka bez pośrednictwa dodatkowego podnośnika to najlepiej by leże łóżka było na wysokości minimum 51 cm; nie ma to znaczenia gdy łóżko jest na pilota i posiada odpowiednią regulację wysokości lub/i gdy transferujemy użytkownika za pośrednictwem podnośnika.

Zapraszamy na film - podobna do naszej wanna na kółkach w niedużym mieszkaniu

Wstecz