WÓZKI ELEKTRYCZNE

niemieckie wózki elektryczne JUVO (3 modele)

Kod produktu: JUVO
Producent: OTTOBOCK
Towar dostępny w: 14 dni
+ 0.00
 PLN brutto

CENA WÓZKA W ZALEŻNOŚCI OD WYPOSAŻENIA WAHA SIĘ


POMIĘDZY


22.000 a 40.000 PLN


JEŻELI SPEŁNIASZ WYMOGI ŻEBY WZIĄĆ UDZIAŁ W PROGRAMIE


AKTYWNY SAMORZĄD 2024, MOŻESZ TEN WÓZEK MIEĆ ZA


DARMO.  ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS, ODPOWIEMY NA


PYTANIA

*MOŻLIWA PREZENTACJA W TWOIM DOMU

Pliki do pobrania:

rodzina wózków JUVO - instrukcja.pdf
rodzina wózków JUVO - instrukcja

Rodzina Juvo

Niezależność i możliwość dostosowania

W fazie rozwoju wózka z rodziny Juvo, wspólnie z terapeutami i użytkownikami zwracano dużą uwagę na elastyczne dopasowanie do siebie poszczególnych komponentów. Konstrukcja modułowa elektrycznych wózków inwalidzkich stwarza niemal nieograniczone możliwości, począwszy od modelu bazowego po wersję High-End. Ponadto kładziono duży nacisk na design, łatwość w serwisowaniu oraz funkcjonalność.

 

Z napędem na koła tylne, środkowe oraz przednie wózek dysponuje trzema rodzajami napędu o specyficznych właściwościach jezdnych i mocy silnika z ramą w dwóch opcjach szerokości.

 

3 MODELE:

 

1. Napęd przedni

Ta forma napędu oferuje, oprócz swojej kompaktowości, także dobrą zdolność pokonywania pionowych progów, np. krawężników. Ze swoim względnie małym promieniem skrętu oraz zdolnością podjeżdżania do obiektów (np. mebli), Juvo z napędem przednim okazuje się być zwrotnym i nadającym się najlepiej do użytkowania w pomieszczeniach. Ze względu na szczególne właściwości jezdne korzystne jest dokładne przetestowanie tej formy napędu w danym środowisku.

 

2. Napęd na środkowe koło

Wszechstronny talent wśród form napędu. Posiada nieporównywalne właściwości jezdne do wszystkich obszarów zastosowania. Mały promień skrętu nadaje się dobrze do pomieszczeń, jednocześnie daje dodatkową stabilność i bezpieczeństwo na wolnym powietrzu. Dzięki bezpośredniemu punktowi obrotu możliwa jest bezpieczna obsługa również z bardziej kompleksowymi formami wprowadzania danych.

 

3.Napęd tylny

Z uwagi na swoją uniwersalność, napęd tylny uchodzi za klasyka wśród elektrycznych wózków inwalidzkich. Oferuje nie tylko wiele możliwości wariantów w aspekcie prędkości i wyposażenia, ale jego konstrukcja pozwala również na optymalny rozkład sił na podłożu. Ten, kto się zdecyduje na napęd tylny, zamierza oprócz swojej ruchliwości w pomieszczeniach wykonywanie regularnych wycieczek no wolnym powietrzu. 

 

ZALETY:


Urządzenia sterujące

Jakość i przyjazność w obsłudze wyselekcjonowanego urządzenia sterującego określa nie tylko komfort jazdy na elektrycznym wózku inwalidzkim, ale także wszystkie parametry organizowania własnego życia codziennego. W przypadku Juvo do wyboru są różne urządzenia sterujące: podstawowe, dla opiekuna, wersja specjalna oraz wersja do sterowania urządzeniami domowymi. Chętnie doradzimy!

 

Poszerzona mobilność

 Czy to będzie transport w pojeździe do przewozu osób niepełnosprawnych ruchowo, z systemem dokującym Dahl jako pasażer albo samemu za kierownicą - Wózek Juvo posiada certyfikat ISO i jest niezawodnym partnerem w podróży.

 

Prawidłowe siedzisko

Rozwiązania siedzisk są i muszą być rozpatrywane tak indywidualnie, jak każdy użytkownik. Dlatego oferujemy różne moduły, które można ze sobą zestawiać. Jednym z potencjalnych rozwiązań jest siedzisko ze zmiennym dopasowaniem (VAS). Jest ono dopasowywane do indywidualnych wymiarów z dokładnością co do centymetra przez specjalistyczną placówkę sprzedaży. Inne dostępne rozwiązania siedzisk to system oparcia Baxx lub pakiet Contour.

 

Specyfikacje

Informacje o produkcie

Maks. masa ciała200 kg

AktywnościRehab.

Grupa użytkownikówMężczyźni, Kobiety, Dorośli, Seniorzy, Młodzież

KolorGrau, Schwarz, Orange, Czerwony, Zielony, Biały, Niebieski, Żółty

Prędkość(~ci)6 km/h, 10 km/h

Liczba elektrycznych regulacji siedziska

Maks. obciążenie160 kg

Zakres stosowaniaMobility

Rodzaj produktuElektryczne wózki inwalidzkie

 

 

 

Na podstawie ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych Dz. U. 2022 poz. 974 

 

 

Produkt jest wyrobem medycznym. Producentem tego typu wózków inwalidzkich jest firma OTTOBOCK  , której dystrybutorem i realizatorem  jest Firma ORTOWIT Piotr Witczak

 

ZASTOSOWANIE

Przeznaczeniem wózka inwalidzkiego jest przemieszczanie pacjenta w pozycji siedzącej, samodzielnie lub z pomocą osoby towarzyszącej. Wózki stosowane są jako asysta i pomoc we wstawaniu, staniu, chodzeniu i siadaniu osób niepełnosprawnych w pomieszczeniach i/lub na zewnątrz.

 

PRZECIWWSKAZANIA

Przeciwwskazań nie można odnieść do jednego konkretnego obrazu klinicznego, a zależą one od indywidualnej oceny stanu zdrowia potencjalnego użytkownika. Wybór pomocy ortopedycznej odpowiedniej dla danego obrazu klinicznego musi być zawsze dokonany z pomocą lekarza specjalisty lub fizjoterapeuty.

 

INFORMACJE O PRAWDOPODOBNYM RYZYKU ZWIĄZANYM Z UŻYWANIEM WYROBU

Istnieje ryzyko urazu wynikającego z upadku, ryzyko przycięcia części ciała w czasie korzystania z produktu oraz ryzyko kolizji np. ze ścianą, związanej z  przemieszczaniem wózka. Możliwe jest ryzyko uwięzienia luźnych części garderoby między ruchomymi elementami urządzenia.

 

 

 

 

ORTOWIT Piotr Witczak 

Ul. Zarzewska 2 

93-184 Łódź 

NIP 7311800953 

Sklep internetowy – www.pomocpoudarze.pl

Wstecz