WÓZKI ELEKTRYCZNE

Wózek elektryczny QUICKIE Q50 R Carbon tylko 14,5kg!

Kod produktu: Q50R Carbin
Producent: SUNRISE MEDICAL
Towar dostępny w: 2 dni
+ 0.00
 PLN brutto

CENA WÓZKA W ZALEŻNOŚCI OD WYPOSAŻENIA WAHA SIĘ


POMIĘDZY


16.500 a 25.000 PLN


JEŻELI SPEŁNIASZ WYMOGI ŻEBY WZIĄĆ UDZIAŁ W PROGRAMIE


AKTYWNY SAMORZĄD 2024, MOŻESZ TEN WÓZEK MIEĆ ZA


DARMO.  ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS, ODPOWIEMY NA


PYTANIA

*MOŻLIWA PREZENTACJA W TWOIM DOMU

Podróżuj wygodniej z najlżejszym składanym wózkiem QUICKIE z włókna węglowego.

Wyjazdy na dalekie odległości. Przerwy rodzinne. Codzienne dojazdy. Niezależnie od celu podróży, Q50 R Carbon jest idealnym towarzyszem. Ważący zaledwie 14,5 kg (bez akumulatorów) i wykonany z wysokiej jakości włókna węglowego, odciąży swój umysł (i ramiona), wiedząc, że podnoszenie tego wózka nie wymaga wysiłku. I jak każdy świetny partner, daje Ci przestrzeń, kiedy jej potrzebujesz. Składany w kilka sekund, można go wygodnie przechowywać w najciaśniejszych miejscach — a wszystko to bez wyjmowania baterii. Gotowy do wyjścia? Q50 R Carbon oferuje solidną, niezawodną wydajność QUICKIE, aby dotrzeć z punktu A-B (a nawet A-Z, dzięki rozszerzonemu zasięgowi do 24 km). Gdziekolwiek się wybierasz, zabierz ze sobą odrobinę stylu dzięki 5 przyciągającym wzrok akcentom kolorystycznym.

Podróżuje w przestrzeniach (i do miejsc), których inne wózki nie mogą.

Wakacje bez nieporęcznego wózka? Q50 R Carbon składa się tak absurdalnie kompaktowo, a po złożeniu (długość 370 mm x szerokość 570 mm x wysokość 767 mm), zmieści się niemal wszędzie! Wsiądź do pociągu, wskocz do autobusu lub schowaj do bagażnika najmniejszego samochodu — jest idealny do odkrywania miejsc bliskich i dalekich. Niweiarygodnie lekki, można go również łatwo podnosić i wysuwać. A kiedy nadejdzie czas lotu, Q50 R Carbon jest zatwierdzony przez IATA* również do transportu lotniczego.

 

 

* Przed podróżą skontaktuj się i potweirdź możliwość transportu z linią lotniczą


PODRÓŻE LOTNICZE

Zatwierdzony do podróży lotniczych*

Planujesz podróże zagraniczne? Q50 R Carbon możesz zabrać ze sobą, ponieważ jego akumulator litowo-jonowy jest zatwierdzony przez IATA (International Air Transport Association) do transportu samolotem.


 

* Poszczególne linie lotnicze mają różne wymagania dotyczące przewozu produktów z akumulatorami Li-Ion. Przed zorganizowaniem jakiejkolwiek podróży lotniczej z wózkiem prosimy o potwierdzenie w liniach lotniczych lub u przewoźnika, że akceptują pojazdy zasilane bateryjnie zgodnie z klasyfikacją ONZ: UN3171. Więcej informacji można znaleźć w instrukcji obsługi.


Jedź dalej dzięki rozszerzonemu zasięgowi do 24 km.

 

Wolisz zostawić samochód w domu? Ciesz się zasięgiem do 12 km dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu Q50 R Carbon 10 Ah. Jeśli chcesz pojechać dalej, dodatkowe gniazdo baterii pozwala zabrać ze sobą (opcjonalną) drugą baterię na przejażdżkę, podwajając zasięg do 24 km!

Wstecz