wózki inwalidzkie napędzane jedną sprawną ręką

Od lat zajmujemy się sprzedażą wózków inwalidzkich na zamówienie. Oprócz pojazdów elektrycznych, proponujemy produkty ułatwiające poruszanie się dla osób z jednostronnym paraliżem. Ich konstrukcja umożliwia samodzielne napędzanie kół przy użyciu jednej ręki, co stanowi udogodnienie m.in. dla pacjentów po udarze.

Jednostronnie napędzane wózki inwalidzkie na zamówienie

Zapewnienie mobilności osobom z niepełnosprawnościami to rodzaj misji, którą staramy się wypełniać każdego dnia, proponując pacjentom i klientom naszego sklepu rozwiązania dopasowane do ich potrzeb. Wózki specjalne, takie jak pojazdy inwalidzkie napędzane jedną sprawną ręką, to jeden z wyrobów, dzięki którym możemy służyć wsparciem dla osób częściowo sparaliżowanych. W tej grupie znajdują się bowiem osoby, dla których standardowe pojazdy są nieodpowiednie.

Użytkownicy wózków inwalidzkich specjalnych mogą samodzielnie się poruszać oraz manewrować pojazdem m.in. dzięki obecności jednostronnego hamulca postojowego. Umożliwiamy ponadto dostarczenie produktu z montowanym podłokietnikiem po stronie ręki sparaliżowanej – jest to opcja dodatkowo płatna.

Zapraszamy do kontaktu!

Przypominamy jednocześnie, że przed złożeniem zamówienia należy odpowiednio dobrać parametry pojazdu tak, aby był dopasowany do potrzeb, budowy anatomicznej oraz wagi użytkownika. Do wyboru są m.in. różne szerokości siedziska, samego wózka oraz rodzaj kół. Pojazdy napędzane jednostronnie wykonane są także z różnych materiałów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz składania indywidualnych zamówień. Zapraszamy jednocześnie do kontaktu. Z chęcią podzielimy się wiedza i doświadczeniem i pomożemy w wyborze rozwiązań dopasowanych do oczekiwań każdego z użytkowników wózków inwalidzkich. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej niewielkiej pomocy zdołacie zadbać o swój komfort i zwiększyć mobilność. Można się z nami kontaktować telefonicznie lub mailowo. Przypominamy też, że oprócz sklepu online prowadzimy punkt stacjonarny w Łodzi, gdzie nożna nas odwiedzić i zobaczyć na własne oczy wyroby, które znajdują się w naszej ofercie.

Sortuj po:
Wybierz producenta:
Czas realizacji: