Wózki toaletowo-prysznicowe

wózek toaletowy

Kod produktu: 139E
Producent: VERMEIREN
Towar dostępny w: 0 dni
750,00
 PLN brutto
+ 0.00
 PLN brutto

SOLIDNY I TANI

szt.
Kup

139

 

Wózek toaletowy

Wózek toaletowy z pojemnikiem sanitarnym na czterech kołach. Wyposażony w ściągane podnóżki i odchylane podłokietniki oraz poduszkę do siedzenia. Konstrukcja umożliwia najeżdżanie na sedes.

 

PARAMETRY

szerokość: 570 mm

długość: 820 mm

wysokość: 950 mm

wysokość podłokietników: 240 mm

wysokość oparcia: 410 mm

wysokość siedziska: 520 mm

długość siedziska: 420 mm

szerokość siedziska: 420 mm

waga: 12,9 kg

max. obciążenie: 100 kg

Wstecz

W medycznym sklepie internetowym oferujemy sprzęt, który może pomóc w opiece nad osobami z trudnościami w poruszaniu się. Prezentowane w tej kategorii wózki toaletowo-prysznicowe zostały dostosowane do potrzeb zarówno higienicznych, jak i defekacyjnych czy transportowych. Ich budowa pozwala na korzystanie z nich z jako mobilnego sedesu (dzięki umieszczeniu pod nim pojemnika) oraz środka do transportowania osób o ograniczonej mobilności w celach pielęgnacyjnych - bez konieczności higieny w łóżku.

 

Konstrukcja oferowanych wózków toaletowo-prysznicowych odporna jest na zachlapania, więc mogą one przebywać w wilgotnych pomieszczeniach lub bezpośrednio pod prysznicem, co ułatwi opiekunowi dozór nad podopiecznym. Urządzenia sprawdzą się też dla osób o znacznej tuszy, gdyż sprzęt jest w stanie znieść duże obciążenia. Ponadto uchylne podłokietniki, regulowane podnóżki oraz wygodna tapicerka ułatwią codzienną pielęgnację oraz transport podopiecznego w komfortowy dla niego sposób i to bez znacznego użycia siły przez opiekuna.