Wózki toaletowo-prysznicowe

transportowy wózek prysznicowy

Kod produktu: Shower-Tim FS 7962L
Producent: TIMAGO
Towar dostępny w: 2 dni
655,00
 PLN brutto
+ 0.00
 PLN brutto

Shower-TIM to wózek prysznicowy transportowy, który jest sprzętem pomocniczym ułatwiającym użytkownikowi wykonywanie czynności higienicznych. Przeznaczony do korzystania wewnątrz pomieszczeń. Może być obsługiwany tylko przy pomocy osoby towarzyszącej. Wózek pełni funkcję transportową i jest przeznaczony do użytku wewnętrznego zarówno w domu jak i w warunkach szpitanych. 

Dostawa:
szt.
Kup

Pliki do pobrania:

Instrukcja_obslugi.pdf
wózek prysznicowy

CO WYRÓŻNIA TEN WÓZEK?

 

PRAKTYCZNOŚĆ - Wózek zaopatrzono w siedzisko z ujęciem "U" i otworami do odparowywania wody.

 

LEKKI ALE WYTRZYMAŁY - Wózek waży zaledwie 6 kilogramów co ułatwia jego transport lub przenoszenie. 

 

ODPORNY NA KOROZJĘ I RDZĘ - Wózek wykonano z aluminium i może być wykorzystywany podczas czynności higienicznych pod prysznicem, bez ryzyka powstawania uszkodzeń, generowanych przez kontakt z wodą.

 

SKŁADANE PODPARCIE POD NOGI - Wózek posiada składane podparcie pod nogi dzięki czemu uzytkownik może bezpiecznie i wygodnie poruszać się na wózku, gdyż podparcie gwarantuje stabilizację. 

 

 

Dane techniczne

Funkcja - PRYSZNICOWO-TRANSPORTOWA

Rama - ALUMINIOWA

Siedzisko - PCV Z WYCIĘCIEM "U

Podłokietniki - UCHYLNE

Pojemnik sanitarny - NIE

Podparcie na nogi - TAK

Koła - 4 O

Możliwość najeżdżania na sedes - nie

Stosowanie pod prysznic - tak

 Waga wózka - 6 kg

Wstecz

W medycznym sklepie internetowym oferujemy sprzęt, który może pomóc w opiece nad osobami z trudnościami w poruszaniu się. Prezentowane w tej kategorii wózki toaletowo-prysznicowe zostały dostosowane do potrzeb zarówno higienicznych, jak i defekacyjnych czy transportowych. Ich budowa pozwala na korzystanie z nich z jako mobilnego sedesu (dzięki umieszczeniu pod nim pojemnika) oraz środka do transportowania osób o ograniczonej mobilności w celach pielęgnacyjnych - bez konieczności higieny w łóżku.

 

Konstrukcja oferowanych wózków toaletowo-prysznicowych odporna jest na zachlapania, więc mogą one przebywać w wilgotnych pomieszczeniach lub bezpośrednio pod prysznicem, co ułatwi opiekunowi dozór nad podopiecznym. Urządzenia sprawdzą się też dla osób o znacznej tuszy, gdyż sprzęt jest w stanie znieść duże obciążenia. Ponadto uchylne podłokietniki, regulowane podnóżki oraz wygodna tapicerka ułatwią codzienną pielęgnację oraz transport podopiecznego w komfortowy dla niego sposób i to bez znacznego użycia siły przez opiekuna.