Ze stopów lekkich do 12kg - S.15.01.00 (dawniej p.129)

wózek ze stopów lekkich poniżej 12kg

Kod produktu: V500 ACTIVE
Producent: VERMEIREN
Towar dostępny w: 7 dni
4 500,00
 PLN brutto
+ 0.00
 PLN brutto

WYRÓB MEDYCZNY

 

V500 Active

 

POSIADASZ ZLECENIE NA ZAOPATRZENIE W WYROBY ORTOPEDYCZNE o kodzie S.15.01 (dawniej P.129) 

Możesz mieć ten wózek za darmo!!! Napisz lub zadzwoń do nas

 

Jeśli potrzebujesz skonfigurować wózek V500 ACTIVE pod siebie, napisz, zadzwoń lub skorzystaj z załączonego formularza akcesoriów. ZAPRASZAMY!

 

Wózek inwalidzki o wadze do 12 kg - dla dorosłych

V500 Active to aktywny ręczny wózek , który zapewnia doskonalą wydajność . Lekki i kompaktowy, odpowiedni do codziennych czynności. Regulowany środek ciężkości pozwala ustawić go pasywnie jak i aktywnie. W łatwy sposób pozwala wprowadzić wózek w balans i pokonać przeszkodę. Zaprojektowany tak, oby pasował do różnych gustów i wymagań . Jest w pełni konfigurowalny i oferuje szeroki wybór personalizacji.

Szerokość siedziska :
Dostawa:
OPCJA:
Refundacja NFZ:
szt.
Kup

Pliki do pobrania:

REKLAMA WYROBÓW MED V500 Active.pdf
na podstawie ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych Dz. U. 2022 poz. 974
AKCESORIA FORMULARZ V500 Active.pdf
FORMULARZ AKCESORIÓW V500 Active

WÓZEK MOŻE BYĆ RÓWNIEŻ W WERSJI Bi5 (klasyczne oparcie, klasyczne podłokietniki i klasyczne podnóżki) bez zmiany wagi i ceny. (spójrz FOTO)

V500 Active jest wykonany z aluminium , waga w wersji podstawowej wynosi tylko 11,9 kg w całości z kolami tylnymi, nawet w rozmiarze siedziska 48 cm, natomiast waga transportowa bez kół tylnych to tylko 9 kg. Z łatwością poradzisz sobie z załadowaniem wózka do auta . Wytrzymała i trwała konstrukcja . Bardzo dobry wybór dla osób , które nigdy nie miały jeszcze doświadczenia poruszania się na wózku aktywnym na sztywnej ramie. Wózek pierwszego wyboru zanim przesiądziesz się na wózek aktywny na nieskładany

wózek aktywny w limicie!

#wozekaktywny #wozekinwalidzki #p.129 #lekkiwozek #wozekwlimicie #sklepmedycznylodz


Wstecz

Istotne jest, by móc jak najbardziej wesprzeć osoby, które w wyniku niepełnosprawności lub udaru mają znacznie ograniczoną mobilność. Dlatego w naszym sklepie medycznym znajdziecie Państwo specjalny wózek inwalidzki, którego konstrukcja w całości składa się ze stopów lekkich do 12 kg. Niewielka waga pojazdu ma na celu zapewnić jak największą możliwą wygodę, mobilność i dopasowanie do stanu użytkownika bez narażania go na zbędny wysiłek. Tego rodzaju urządzenie może pomóc w codziennych aktywnościach i wesprzeć w osiąganiu samodzielności.

Konstrukcja wózka V500 Active

Do budowy wózka do 12 kg — V500 Active — użyto stopów lekkich z aluminium, które zapewniają optymalną wytrzymałość przy jednoczesnym ograniczeniu wagi. Dzięki temu użytkownik może manewrować urządzeniem, które w razie potrzeby może być też przeniesione przez opiekuna. Kompaktowa konstrukcja pojazdu może ułatwić poruszanie się po ciasnych pomieszczeniach i wąskich korytarzach, jak również umożliwić przechowywanie sprzętu w szpitalu czy hospicjum. W razie potrzeby, z pojazdu można zdemontować tylne koła, by zmniejszyć jego wagę z podstawowych, niecałych 12 kg do 9 kg, co ułatwi załadunek sprzętu do np. samochodu.

Przeznaczenie pojazdu

Wózek V500 Active ze stopów lekkich do 12 kg przeznaczony jest dla osób dorosłych. Zaprojektowano go z myślą o indywidualnych potrzebach użytkowników, którzy mogą dodatkowo rozszerzyć funkcjonalność urządzenia poprzez możliwość konfiguracji i personalizacji sprzętu do własnych potrzeb i preferencji. Tego rodzaju środek transportu może poprawić jakość życia pacjentów z ograniczoną sprawnością ruchową, umożliwiając im możliwie jak największe uczestnictwo w codziennych aktywnościach.

Doradztwo w wyborze i zakupie

Więcej informacji na temat konkretnych wózków ze stopów lekkich znajduje się w ich szczegółowych opisach — wystarczy kliknąć interesujący Państwa produkt. Przypominamy jednak, by przed kupnem jakiegokolwiek pojazdu ułatwiającego poruszanie się, trzeba zapoznać się z ich przeznaczeniem. Niepoprawne użytkowanie może wiązać z ryzykiem upadku czy uszkodzeniem ciała. W razie wątpliwości lub chęci zadania dodatkowych pytań zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.